Octean AB

Kontakta oss

Kontaktinformation

Address:
Norra Torggatan 15,
434 30 Kungsbacka

Telefon: 010-703 68 00
E-post: info@octean.se

Hanna Magnusson

VD

Tel. 010-703 68 03
hanna.magnusson@octean.se

Dan Magnusson

M.SC. Pharmacy/Apotekare

Tel. 010-703 68 02
dan.magnusson@octean.se

Lotte Johannesson

Produkt och marknadsansvarig

Tel. 010-703 68 04
lotte.johannesson@octean.se

Louise Starcke

Marknadskoordinator

Tel. 010-703 68 05
Louise.Starcke@octean.se

Madeleine Laurell

Marknadskommunikatör Sociala Medier

Tel. 010-703 68 00
Madeleine@octean.se

Fariba Zare

Kvalitetsansvarig/QA

Tel. 010-703 68 08
Fariba.zare@octean.se

Eva Bergendal

Produktspecialist

Tel. 010-703 68 00
eva.bergendal@octean.se

Kunden i fokus


Våra produkter & produktinformation bygger alltid på lång erfarenhet & klinisk dokumentation för att kunden alltid ska känna sig säker

Kundkontakt


Vi finns att kontakta alla dagar, telefon 010-703 68 00

40 års erfarenhet


Octean representerar 40 års erfarenhet inom läkemedels-
industrin & egenvård. Hos oss arbetar både auktoriserad hälsorådgivare & apotekare.

Alltid fri frakt


Vi har alltid fri frakt på alla beställningar inom Sverige

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Pin It on Pinterest

Share This